вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Амбулаторія №4

Адреса: м. Торецьк, смт. Північне, вул. Шкільна, 15
Контактний телефон: (095) 598 81 13

Амбулаторія №4

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 4 знаходиться за адресою: смт.Півничне, вул. Шкільна, б.15.

Виконує обов’язки завідуючого амбулаторії лікар загальної практики – сімейний лікар Міщенко Ірина Петрівна.

В амбулаторії приймають 2 сімейних лікаря і 1 лікар-терапевт дільничний. У штаті амбулаторії є відокремлений пункт здоров’я с. Курдюмівка.

Міщенко Ірина Петрівна

в.о. завідуючого амбулаторії №4, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 36 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 8 років.

Фахівець із вищою медичною освітою: в 1984 році закінчила Дніпропетровський державний медичний інститут за фахом «лікар – педіатр».

По закінченню інтернатури в 1986 році працювала лікарем – педіатром дільничним Дитячої міської поліклініки м. Дзержинська, головним лікарем міської лікарні №3 м. Дзержинська. З 2001 року працювала лікарем-педіатром дільничним амбулаторії ЗП-СМ смт. Кірове. У 2013 після проходження спеціалізації стала лікарем загальної практики – сімейний лікар та в.о. завідуючого амбулаторії ЗП-СМ № 4.

Постійно підвищує свій рівень, вивчає нові методи лікування, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі післядипломної освіти, відвідує семінари та заняття для лікарів, тренінги та займається дистанційним навчанням. Має вагомий досвід та повагу, як в колективі, так і серед пацієнтів.

Долгова Наталка Михайлівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 45 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 10 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1974 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-лікувальник».

В 1977 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія», після чого працювала в Міській лікарні № 1 лікарем – терапевтом цеховим, а з 1990 року – лікарем-терапевтом дільничним амбулаторії смт. Кірове. У 2011 році, підвищивши свій професійний досвід, перекваліфікувавшись в лікаря загальної практики – сімейного лікаря.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації та удосконалення, відвідує лікарські конференції та семінари. За тендітними жіночими плечима великий досвід та повага від пацієнтів.

Лисих Людмила Олександрівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар-терапевт дільничний
другої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 49 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1970 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник». У 1971 року закінчила інтернатуру за спеціальністю «терапія».

З 1970 по 1973 роки працювала лікарем – терапевтом амбулаторії смт. Кірове, а з 1973 по 1980 рік – заступником головного лікаря зі суміщенням посади цехового лікаря – терапевта. З 1980 по теперішній час працює лікарем –терапевтом дільничним амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 4.

Має вагому заслугу та повагу в суспільстві, так як приймала участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів тим самим удосконалюючи свій досвід та практику.