вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Амбулаторія №2

Адреса: м. Торецьк, вул. Центральна, 2а

Контактний телефон: 4-02-11, 0954298132

Амбулаторія №2

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 2 організована на базі дитячої міської поліклініки і знаходиться за адресою: м. Торецьк, вул. Центральна, б.2а. До 2018 року там обслуговувалось загалом дитяче населення міста, але з метою наближення надання медичної допомоги з 2018 року там приймають і сімейні лікарі.

Виконує обов’язки завідуючого амбулаторії молодий фахівець – лікар загальної практики – сімейний лікар Пустовойтова Марина Володимирівна.

В амбулаторії приймають 1 лікар-педіатр, 5 сімейних лікарів та 1 лікар-терапевт. В підрозділі працюють 18 медичних сестер, які допомагають лікарям у наданні медичних послуг. В амбулаторії у 2017 році за допомогою UNICEF був відкритий кабінет медичної допомоги підліткам та молоді «Клініки дружньої до молоді», у якому можна отримати допомогу кваліфікованого лікаря-педіатра та психологічну допомогу.

Пустовойтова Марина Володимирівна

В.о. завідуючого амбулаторією № 2, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Лікар-спеціаліст
Загальний стаж лікарської діяльності – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 2013 році закінчила Луганський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «лікар».

З 2013 по 2015 рік проходила інтернатуру при Центральній міській лікарні м. Торецька за фахом «лікар загальної практики – сімейний лікар». Після інтернатури з 2015 року працює в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Торецька на посаді лікар загальної практики – сімейний лікар.

Постійно займається безперервним професійним розвитком: відвідує лікарські конференції та семінари, проходить курси тематичного удосконалення. Незважаючи на невеликий професійний досвід роботи має повагу в колективі та позитивні відгуки від пацієнтів.

Кошелева Тетяна Анатоліївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1978 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – педіатр».
З 1979 року, після закінчення інтернатури працювала лікарем-педіатром дільничним. З 04.01.2020 року, перекваліфікувавшись, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем.

Щороку, у літні місяці, з великим захопленням працювала у дитячих таборах лікарем.

Постійно підвищує свій професійний рівень, вивчає нові методи лікування, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі післядипломної освіти, відвідує семінари та заняття для лікарів – педіатрів по результатам чого має вагомий досвід та повагу, як в колективі, так і серед батьків маленьких пацієнтів.

Мінаєва Раїса Федорівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар-терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 62 роки

Фахівець із вищою медичною освітою: у 1958 році закінчила Кримський державний медичний інститут за спеціальністю «лікар-лікувальник».
Після закінчення інтернатури з 1958 по 1961 рік працювала лікарем-терапевтом шахти ім.Артема, з 1961 по 1996 рік – завідуюча поліклініки Міської лікарні №1 м. Дзержинська. З 1996 по 2008 рік працювала завідуючою терапевтичним відділенням амбулаторії смт. Кірове, з 2008 по теперішній час працює лікарем – терапевтом дільничним.

Постійно займається безперервним професійним розвитком. Неодноразово виносилися подяки від керівництва за якісну роботу. Має великий, здобутий роками та практикою, досвід роботи, про що свідчать теплі висловлювання від пацієнтів.

Нікитенко Євдокія Никандрівна

Лікар педіатр дільничний

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 43 роки

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1977 році закінчила Воронезький медичний інститут за фахом «лікар – педіатр».
Після проходження інтернатури в 1978 році працювала лікарем-педіатром дитячого відділення Міської лікарні №1 м. Дзержинська, лікарем-педіатром дільничним Дитячої міської поліклініки. З 2002 року займала посаду головного лікаря Дитячої міської поліклініки, міського педіатра, а з 2013 року – завідуючої амбулаторією ЗП-СМ № 2. З 2016 року працювала лікарем – педіатром дільничним. З 2021 року, перекваліфікувавшись, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем.

Постійно підвищує свій професійний досвід, вивчає нові методи лікування, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі післядипломної освіти, відвідує семінари та заняття для лікарів, а також має повагу, як в колективі, так і серед батьків маленьких пацієнтів.

Дейніченко Микола Павлович

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 43 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1977 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікар – педіатр».

Після проходження інтернатури з 01.07.1979 року працював лікарем-педіатром дитячого відділення, школи – інтернату, лікарем – педіатром дільничним Дитячої міської поліклініки. Щороку працював у дитячих таборах лікарем. З 2011 по 2013 рік займав посаду міського педіатра. По теперішній час безвідмовно приділяє медичну увагу маленьким пацієнтам, а з 01.07.2020 року, підвищивши свій професійний досвід та перекваліфікувавшись в лікаря загальної практики – сімейного лікаря, їхнім батькам також!

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів, тим самим удосконалюючи свій досвід та практику.

Плисенко Тетяна Володимирівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 32 роки

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1986 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

У 1988 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія», після якої працювала цеховим лікарем – терапевтом. З 1997 року працює дільничним лікарем – терапевтом.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.