вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Амбулаторія №5

Адреса: м. Торецьк, смт. Новгородське, вул. Молодіжна, 7.
Контактний телефон: 2-55-25; 0992824921

Амбулаторія №5

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 5 знаходиться за адресою: смт. Новгородське, вул. Молодіжна, б.7.

Виконує обов’язки завідуючого амбулаторії лікар загальної практики – сімейний лікар Макуха Олена Анатоліївна.

В амбулаторії приймають 4 сімейних лікаря і 1 лікар-педіатр дільничний У штаті амбулаторії 18 сестер медичних та 4 молодших медсестер. З метою надання медичної допомоги віддаленим районам працює пункт здоров’я с. Суха Балка.

Макуха Олена Анатоліївна

В.о. завідуючого амбулаторією № 5, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 9 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1988 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікувальна справа» та у 1989 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Після інтернатури з 1989 по 1994 рік працювала головним лікарем Розовської амбулаторії. З 1994 року працювала лікарем – терапевтом дільничним Міської лікарні № 2 м. Дзержинська. В 2010 році перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря, яким стала працювати з 2012 року після реформування закладів охорони здоров’я, поєднуючи при цьому лікарську та адміністративну діяльність, виконуючи обов’язки завідуючого амбулаторією ЗП-СМ № 5.

За для удосконалення професійних знань у 2012 році пройшла курси тематичного удосконалення по веденню вагітних. Постійно підвищує свою кваліфікацію, відвідує семінари для сімейних лікарів. За свою професійну діяльність має повагу та теплі відгуки як серед колег, так і серед пацієнтів.

Макарченко Юрій Іванович

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 34 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 9 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1980 році закінчив Донецький державний медичний інститут за фахом «лікувальна справа» та проходив інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Після інтернатури з 1981 року по 1987 рік працював лікарем – терапевтом дільничним Ємильчинської центральної районної лікарні.
З 1987 року почав працювати у Міській лікарні № 2 лікарем – терапевтом дільничним. У 2011 році перекваліфікувався на лікаря загальної практики – сімейного лікаря, яким став працювати з 2012 року після реформування закладів охорони здоров’я.

Постійно займається безперервним професійним розвитком: проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів. За для удосконалення професійних знань в 2000 році пройшов курси з неврології.

Шендрик Ліна Григорівна

Лікар-педіатр дільничний

ШЕНДРИК

Ліна Григорівна

1955 року народження

Лікар-педіатр дільничний

Закінчила Донецький медичний інститут у 1982 році за фахом «лікар-педіатр». Пройшла інтернатуру за спеціальність «Педіатрія» з 1982-1983рр.

Після інтернатури працювала лікарем-педіатром дільничним, лікарем інфекціоністом-педіатром Хотинської районної лікарні з 1983 по 1986рр.

З 1986 року працювала лікарем-педіатром дільничним у міській лікарні №2 смт. Новгородське. В подальшому призначено завідувачкою поліклініки та з 2001 до 2011рр. – головним лікарем.

З 2011 по 2012рр. працювала лікарем-педіатром Новгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

У 2012 році перекваліфікувалася на лікаря медицини невідкладних станів і з цього часу до 2019 року працювала старшим лікарем станції швидкої невідкладної допомоги.

Загальний стаж лікарської діяльності – 40 років.

Фостик Любов Георгіївна

Лікар педіатр дільничний

Лікар-педіатр дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 37 років.

Фахівець із повною медичною освітою: в 1982 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-педіатр».
Після закінчення інтернатури в 1984 році працювала лікарем-педіатром дитячого відділення, лікарем невідкладних станів швидкої медичної допомоги. З 1993 року до теперішнього часу працює лікарем-педіатром дільничним на базі амбулаторії ЗП-СМ смт. Новгородське № 5.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів, тим самим удосконалюючи свій досвід та практику. Має повагу та позитивні відгуки як серед колег, так і серед батьків маленьких пацієнтів.

Філіппова Марія Андріївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 35 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 9 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1985 році закінчила Вінницький медичний інститут за фахом «лікувальна справа». Інтернатуру проходила за спеціальністю «терапія».

Після закінчення інтернатури в 1987 році працювала лікарем – терапевтом дільничним Міської лікарні № 2 смт. Новгородське. В 2008 році, одна із перших лікарів міста, перекваліфікувалась на лікаря загальної практики – сімейного лікаря. З 2012 року, після реформування закладів охорони здоров’я, стала працювати сімейним лікарем на базі амбулаторії ЗП-СМ смт. Новгородське № 5.

Постійно підвищує свою кваліфікацію і проходить відповідні курси, відвідує семінари для сімейних лікарів та має повагу та позитивні відгуки як серед колег, так і серед пацієнтів.

Погромська Алла Володимирівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 42 роки
Стаж на посаді сімейного лікаря – 8 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1977 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікувальна справа». У 1979 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Після інтернатури працювала лікарем – терапевтом дільничним, завідувала поліклінікою. У 2013 році перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря. У 2018 році пройшла курси удосконалення при МОЗ України, постійно відвідує семінари та заняття для сімейних лікарів.

З повагою та небайдужістю відноситься до людей, до кожного пацієнта будь – якого віку, про що свідчать теплі відгуки від них.