вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Амбулаторія ЗПСМ №1

Адреса: м. Торецьк, вул. Центральна, 55 г
Контактний телефон: 4-05-13; 066-727-5532

Амбулаторія ЗПСМ №1

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 1, що знаходиться за адресою: м. Торецьк, вул. Центральна, 55Г. Займає 1 поверх адміністративної будівлі підприємства. З 01.06.2019 року почав працювати черговий кабінет, у якому надається медична допомога у вихідні та святкові дні. В штаті амбулаторії 34 працівника. Прийом пацієнтів ведуть 4 сімейних лікаря та 5 лікарів – терапевтів дільничних, їм допомагають 18 медсестер, 3 мед реєстратори та 4 молодших медичних сестри, що забезпечують чистоту.

Виконуюча обов’язки завідуючого амбулаторією ЗП-СМ – Зеленська Марина Валентинівна.

Зеленська Марина Валентинівна

В.о. завідувача амбулаторії №1, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар

вищої категорії

Загальний стаж лікарської діяльності – 25 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 7 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1995 році закінчила Військово-медичний факультет Самарського медичного університету за спеціальністю «лікар-лікувальник». В 1996 році закінчила інтернатуру за фахом «гастроентерологія» та «терапія», після чого працювала лікарем-терапевтом дільничним.

З 2012 року та по теперішній час працює в.о. завідуючого амбулаторією ЗП-СМ №1 міста Торецька. У 2013 році, підвищивши свій професійний досвід, перекваліфікувалась в лікаря загальної практики – сімейного лікаря, що дозволяє з успіхом поєднувати лікарську та адміністративну діяльність. Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб органів травлення тощо.

Самойлова Ірина Веніамінівна

Лікар – терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1979 році закінчила Ворошиловградський медичний інститут. В 1980 році проходила інтернатуру в Горлівській міській лікарні №2 за спеціальністю «терапія». З 1980 року працювала в амбулаторії смт. Кірове цеховим лікарем-терапевтом, з 1997 року – лікарем-терапевтом дільничним. У 2004 році переведена на посаду заступника головного лікаря з ЕТН Міського територіального медичного об’єднання м. Торецька.

При реформуванні закладів охорони здоров’я міста у 2012 році зайняла посаду заступника директора КНП «ЦПМСД» міста Торецька з експертизи тимчасової непрацездатності. Також, починаючи з 2021 року здійснює прийом пацієнтів, як лікар – терапевт на базі амбулаторії ЗП-СМ № 1.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб серцево-судинної системи. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Лежніна Анна Вікторівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Загальний стаж лікарської діяльності – 7 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 2013 році закінчила Донецький національний медичний університет за спеціальністю «педіатрія». В 2015 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «загальна практика – сімейна медицина», після чого працювала лікарем загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗП-СМ №1.

У 2020 році пройшла курси підвищення кваліфікації, постійно відвідує семінари і конференції для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування.

Павленко Олена Леонідівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1979 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

Після закінчення інтернатури в 1980 році працювала лікарем – терапевтом цеховим Міської лікарні № 1 м. Дзержинська, лікарем – терапевтом дільничним амбулаторії ЗП-СМ № 3.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації та удосконалення на кафедрі післядипломної освіти, а також приймає участь в лікарських конференціях. З 2018 року працює лікарем – терапевтом чергового кабінету на базі амбулаторії ЗП-СМ № 1.
За багаторічну професійну кар’єру має повагу в суспільстві, особливо від пацієнтів.

Ряскова Тетяна Петрівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Лікар-спеціаліст
Загальний стаж лікарської діяльності – 42 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 3 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1981 році закінчила Одеський медичний інститут за фахом «лікувально-профілактична справа».

Після закінчення інтернатури в 1983 році працювала лікарем-терапевтом дільничним. У 2006 році пройшла курси спеціалізації за фахом «алергологія». Працювала цеховим лікарем-терапевтом. З 2012 року працює в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини спочатку на посаді лікаря-терапевта дільничного, а з 2018 року, після проходження спеціалізації, лікарем загальної практики – сімейним лікарем.

Постійно відвідує семінари та заняття для сімейних лікарів. Має великий досвід роботи, що дозволяє використовувати отриманні знання у практиці сімейного лікаря.

Реуцька Олена Володимирівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 35 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1981 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

Після проходження інтернатури з 1983 році працювала лікарем – терапевтом дільничним поліклініки центральної міської лікарні м. Дзержинська, а з 2012 року – в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує ефективні нові методи лікування хвороб. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Наталюткіна Олена Валентинівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 33 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 10 років.

Фахівець із медичною освітою: в 1987 році закінчила Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».
Після проходження в 1988 році інтернатури за фахом «терапія» працювала лікарем – терапевтом дільничним.

У 2011 році перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря. З 2012 року після реформування закладів охорони здоров’я працює сімейним лікарем. Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для сімейних лікарів. Має багаторічний професійний досвід, про що свідчать чисельні подяки від пацієнтів.

Наталюткін Іван Миколайович

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 33 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1987 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Інтернатуру проходив за фахом «терапія».

По закінченню інтернатури з 1988 році та до теперішнього часу працює лікарем-терапевтом дільничним. Безвідмовний лікар, яки не тільки лікує, а ще і уважно вислуховує пацієнта, тим самим покращуючи емоційний стан.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів. Має повагу серед колективу та пацієнтів.