вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Амбулаторія ЗПСМ №7

Адреса: м. Торецьк, пр. Шахтарів, 47
Контактний телефон: 0955140488

Амбулаторія ЗПСМ №7

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 7, що знаходиться за адресою: м. Торецьк, вул. Шахтарів, 47. Амбулаторія відкрита у 2017 році за підтримки міжнародної організації ПРООН та Уряду Японії.

Виконує обов’язки завідуючого амбулаторією лікар загальної практики – сімейний лікар Савченко Наталія Анатоліївна.

В амбулаторії приймають 3 сімейних лікаря. У штаті амбулаторії працюють 9 сестер медичних та 4 молодших медсестри.

Савченко Наталія Анатоліївна

В.о. завідувача амбулаторії №7, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 8 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 2010 році закінчила Луганський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «лікар».

З 2010 по 2012 рік проходила інтернатури при Центральній міській лікарні за фахом «лікар-терапевт». З 2012 року працює в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Торецька. У 2013 році перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря та на базі амбулаторії ЗП-СМ № 7 працює сімейним лікарем поєднуючи адміністративну роботу.

Постійно відвідує лікарські конференції та семінари. Незважаючи на невеликий професійний досвід роботи має повагу в колективі та позитивні відгуки від пацієнтів.

Харківська Тетяна Олексіївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 36 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1984 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-лікувальник». В 1986 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Працювала лікарем – терапевтом цеховим, лікарем – терапевтом дільничним. З 2016 року, після проходження курсів спеціалізації, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем на базі амбулаторії ЗП-СМ №7 міста Торецька. Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для сімейних лікарів.

У 2012 році зайняла 3 місце в обласному конкурсі «Кращий працівник року» у номінації «Кращий лікар – терапевт дільничний».

Пец Лариса Миколаївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 27 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1993 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувально-профілактична справа» за фахом «лікар». В 1996 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «кардіологія».

З 1996 року працювала лікарем – терапевтом дільничним, завідуючою терапевтичним відділенням поліклініки. Починаючи з 2012 року, після реформування закладів охорони здоров’я, працює заступником директора КНП «ЦПМСД» міста Торецька з якості медичного обслуговування.
Також, з 2016 року перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря та здійснює прийом пацієнтів на базі амбулаторії ЗП-СМ № 7.

Своєчасно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб серцево-судинної системи. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.