вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Лікарі

Лікарі нашого центруЛікарі, які мають вільні місця для декларування

Лікарі нашого центру

Савченко Наталія Анатоліївна

В.о. завідувача амбулаторії №7, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 8 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 2010 році закінчила Луганський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «лікар».

З 2010 по 2012 рік проходила інтернатури при Центральній міській лікарні за фахом «лікар-терапевт». З 2012 року працює в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Торецька. У 2013 році перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря та на базі амбулаторії ЗП-СМ № 7 працює сімейним лікарем поєднуючи адміністративну роботу.

Постійно відвідує лікарські конференції та семінари. Незважаючи на невеликий професійний досвід роботи має повагу в колективі та позитивні відгуки від пацієнтів.

Пустовойтова Марина Володимирівна

В.о. завідуючого амбулаторією № 2, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Лікар-спеціаліст
Загальний стаж лікарської діяльності – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 2013 році закінчила Луганський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа» і отримала кваліфікацію «лікар».

З 2013 по 2015 рік проходила інтернатуру при Центральній міській лікарні м. Торецька за фахом «лікар загальної практики – сімейний лікар». Після інтернатури з 2015 року працює в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Торецька на посаді лікар загальної практики – сімейний лікар.

Постійно займається безперервним професійним розвитком: відвідує лікарські конференції та семінари, проходить курси тематичного удосконалення. Незважаючи на невеликий професійний досвід роботи має повагу в колективі та позитивні відгуки від пацієнтів.

Макуха Олена Анатоліївна

В.о. завідуючого амбулаторією № 5, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 9 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1988 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікувальна справа» та у 1989 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Після інтернатури з 1989 по 1994 рік працювала головним лікарем Розовської амбулаторії. З 1994 року працювала лікарем – терапевтом дільничним Міської лікарні № 2 м. Дзержинська. В 2010 році перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря, яким стала працювати з 2012 року після реформування закладів охорони здоров’я, поєднуючи при цьому лікарську та адміністративну діяльність, виконуючи обов’язки завідуючого амбулаторією ЗП-СМ № 5.

За для удосконалення професійних знань у 2012 році пройшла курси тематичного удосконалення по веденню вагітних. Постійно підвищує свою кваліфікацію, відвідує семінари для сімейних лікарів. За свою професійну діяльність має повагу та теплі відгуки як серед колег, так і серед пацієнтів.

Макарченко Юрій Іванович

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 34 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 9 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1980 році закінчив Донецький державний медичний інститут за фахом «лікувальна справа» та проходив інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Після інтернатури з 1981 року по 1987 рік працював лікарем – терапевтом дільничним Ємильчинської центральної районної лікарні.
З 1987 року почав працювати у Міській лікарні № 2 лікарем – терапевтом дільничним. У 2011 році перекваліфікувався на лікаря загальної практики – сімейного лікаря, яким став працювати з 2012 року після реформування закладів охорони здоров’я.

Постійно займається безперервним професійним розвитком: проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів. За для удосконалення професійних знань в 2000 році пройшов курси з неврології.

Димова Людмила Вікторівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 40 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 12 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1980 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-лікувальник».
Після проходження інтернатури в 1982 році працювала лікарем – терапевтом дільничним в Міській лікарні №1. Це лікар, який один з перших підвищив свій професійний досвід, перекваліфікувавшись в лікаря загальної практики – сімейного лікаря в 2009 році.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації та удосконалення, відвідує лікарські конференції, семінари тощо. Має великий, здобутий роками та практикою, досвід роботи, про що свідчать теплі висловлювання та подяки від керівництва закладу та пацієнтів.

Міщенко Ірина Петрівна

в.о. завідуючого амбулаторії №4, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 36 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 8 років.

Фахівець із вищою медичною освітою: в 1984 році закінчила Дніпропетровський державний медичний інститут за фахом «лікар – педіатр».

По закінченню інтернатури в 1986 році працювала лікарем – педіатром дільничним Дитячої міської поліклініки м. Дзержинська, головним лікарем міської лікарні №3 м. Дзержинська. З 2001 року працювала лікарем-педіатром дільничним амбулаторії ЗП-СМ смт. Кірове. У 2013 після проходження спеціалізації стала лікарем загальної практики – сімейний лікар та в.о. завідуючого амбулаторії ЗП-СМ № 4.

Постійно підвищує свій рівень, вивчає нові методи лікування, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі післядипломної освіти, відвідує семінари та заняття для лікарів, тренінги та займається дистанційним навчанням. Має вагомий досвід та повагу, як в колективі, так і серед пацієнтів.

Долгова Наталка Михайлівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 45 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 10 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1974 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-лікувальник».

В 1977 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія», після чого працювала в Міській лікарні № 1 лікарем – терапевтом цеховим, а з 1990 року – лікарем-терапевтом дільничним амбулаторії смт. Кірове. У 2011 році, підвищивши свій професійний досвід, перекваліфікувавшись в лікаря загальної практики – сімейного лікаря.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації та удосконалення, відвідує лікарські конференції та семінари. За тендітними жіночими плечима великий досвід та повага від пацієнтів.

Зеленська Марина Валентинівна

В.о. завідувача амбулаторії №1, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар

вищої категорії

Загальний стаж лікарської діяльності – 25 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 7 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1995 році закінчила Військово-медичний факультет Самарського медичного університету за спеціальністю «лікар-лікувальник». В 1996 році закінчила інтернатуру за фахом «гастроентерологія» та «терапія», після чого працювала лікарем-терапевтом дільничним.

З 2012 року та по теперішній час працює в.о. завідуючого амбулаторією ЗП-СМ №1 міста Торецька. У 2013 році, підвищивши свій професійний досвід, перекваліфікувалась в лікаря загальної практики – сімейного лікаря, що дозволяє з успіхом поєднувати лікарську та адміністративну діяльність. Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб органів травлення тощо.

Ємельяненко Василь Юрійович

Сімейний лікар

ЄМЕЛЬЯНЕНКО
Василь Юрійович
Лікар загальної практики – сімейний лікар
другої категорії

Загальний стаж лікарської діяльності – 12 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: у 2003 році закінчив Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар».
Після проходження інтернатури у 2004 році за спеціальністю «терапія» працював лікарем-терапевтом дільничним в Костянтинівській міській лікарні №5, а з 2012 року у Комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Костянтинівської міської ради. У 2013 році перекваліфікувався в лікаря загальної практики – сімейного лікаря.
Постійно підвищує свій професійні якості, приймаючи участь у лікарських конференціях, семінарах тощо.

Шендрик Ліна Григорівна

Лікар-педіатр дільничний

ШЕНДРИК

Ліна Григорівна

1955 року народження

Лікар-педіатр дільничний

Закінчила Донецький медичний інститут у 1982 році за фахом «лікар-педіатр». Пройшла інтернатуру за спеціальність «Педіатрія» з 1982-1983рр.

Після інтернатури працювала лікарем-педіатром дільничним, лікарем інфекціоністом-педіатром Хотинської районної лікарні з 1983 по 1986рр.

З 1986 року працювала лікарем-педіатром дільничним у міській лікарні №2 смт. Новгородське. В подальшому призначено завідувачкою поліклініки та з 2001 до 2011рр. – головним лікарем.

З 2011 по 2012рр. працювала лікарем-педіатром Новгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

У 2012 році перекваліфікувалася на лікаря медицини невідкладних станів і з цього часу до 2019 року працювала старшим лікарем станції швидкої невідкладної допомоги.

Загальний стаж лікарської діяльності – 40 років.

Самойлова Ірина Веніамінівна

Лікар – терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1979 році закінчила Ворошиловградський медичний інститут. В 1980 році проходила інтернатуру в Горлівській міській лікарні №2 за спеціальністю «терапія». З 1980 року працювала в амбулаторії смт. Кірове цеховим лікарем-терапевтом, з 1997 року – лікарем-терапевтом дільничним. У 2004 році переведена на посаду заступника головного лікаря з ЕТН Міського територіального медичного об’єднання м. Торецька.

При реформуванні закладів охорони здоров’я міста у 2012 році зайняла посаду заступника директора КНП «ЦПМСД» міста Торецька з експертизи тимчасової непрацездатності. Також, починаючи з 2021 року здійснює прийом пацієнтів, як лікар – терапевт на базі амбулаторії ЗП-СМ № 1.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб серцево-судинної системи. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Лежніна Анна Вікторівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Загальний стаж лікарської діяльності – 7 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 2013 році закінчила Донецький національний медичний університет за спеціальністю «педіатрія». В 2015 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «загальна практика – сімейна медицина», після чого працювала лікарем загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗП-СМ №1.

У 2020 році пройшла курси підвищення кваліфікації, постійно відвідує семінари і конференції для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування.

Кошелева Тетяна Анатоліївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1978 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – педіатр».
З 1979 року, після закінчення інтернатури працювала лікарем-педіатром дільничним. З 04.01.2020 року, перекваліфікувавшись, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем.

Щороку, у літні місяці, з великим захопленням працювала у дитячих таборах лікарем.

Постійно підвищує свій професійний рівень, вивчає нові методи лікування, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі післядипломної освіти, відвідує семінари та заняття для лікарів – педіатрів по результатам чого має вагомий досвід та повагу, як в колективі, так і серед батьків маленьких пацієнтів.

Харківська Тетяна Олексіївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 36 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1984 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-лікувальник». В 1986 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Працювала лікарем – терапевтом цеховим, лікарем – терапевтом дільничним. З 2016 року, після проходження курсів спеціалізації, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем на базі амбулаторії ЗП-СМ №7 міста Торецька. Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для сімейних лікарів.

У 2012 році зайняла 3 місце в обласному конкурсі «Кращий працівник року» у номінації «Кращий лікар – терапевт дільничний».

Пец Лариса Миколаївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 27 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1993 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувально-профілактична справа» за фахом «лікар». В 1996 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «кардіологія».

З 1996 року працювала лікарем – терапевтом дільничним, завідуючою терапевтичним відділенням поліклініки. Починаючи з 2012 року, після реформування закладів охорони здоров’я, працює заступником директора КНП «ЦПМСД» міста Торецька з якості медичного обслуговування.
Також, з 2016 року перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря та здійснює прийом пацієнтів на базі амбулаторії ЗП-СМ № 7.

Своєчасно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб серцево-судинної системи. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Молчун Олександр Іванович

В.о. завідувача амбулаторії №6, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 37 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 18 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: 1982 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікар – педіатр».

Після проходження інтернатури в 1984 році працював лікарем – педіатром дитячого відділення Міської лікарні № 3, лікарем – педіатром дільничним. Одним з перших у 2003 році підвищив свій професійний досвід та перекваліфікувався в лікаря загальної практики – сімейного лікаря і почав працювати на цій посаді в амбулаторії смт. Щербинівка.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів, тим самим удосконалюючи свій досвід та практику.

Фостик Любов Георгіївна

Лікар педіатр дільничний

Лікар-педіатр дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 37 років.

Фахівець із повною медичною освітою: в 1982 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-педіатр».
Після закінчення інтернатури в 1984 році працювала лікарем-педіатром дитячого відділення, лікарем невідкладних станів швидкої медичної допомоги. З 1993 року до теперішнього часу працює лікарем-педіатром дільничним на базі амбулаторії ЗП-СМ смт. Новгородське № 5.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів, тим самим удосконалюючи свій досвід та практику. Має повагу та позитивні відгуки як серед колег, так і серед батьків маленьких пацієнтів.

Філіппова Марія Андріївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 35 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 9 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1985 році закінчила Вінницький медичний інститут за фахом «лікувальна справа». Інтернатуру проходила за спеціальністю «терапія».

Після закінчення інтернатури в 1987 році працювала лікарем – терапевтом дільничним Міської лікарні № 2 смт. Новгородське. В 2008 році, одна із перших лікарів міста, перекваліфікувалась на лікаря загальної практики – сімейного лікаря. З 2012 року, після реформування закладів охорони здоров’я, стала працювати сімейним лікарем на базі амбулаторії ЗП-СМ смт. Новгородське № 5.

Постійно підвищує свою кваліфікацію і проходить відповідні курси, відвідує семінари для сімейних лікарів та має повагу та позитивні відгуки як серед колег, так і серед пацієнтів.

Погромська Алла Володимирівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 42 роки
Стаж на посаді сімейного лікаря – 8 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1977 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікувальна справа». У 1979 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Після інтернатури працювала лікарем – терапевтом дільничним, завідувала поліклінікою. У 2013 році перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря. У 2018 році пройшла курси удосконалення при МОЗ України, постійно відвідує семінари та заняття для сімейних лікарів.

З повагою та небайдужістю відноситься до людей, до кожного пацієнта будь – якого віку, про що свідчать теплі відгуки від них.

Павленко Олена Леонідівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1979 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

Після закінчення інтернатури в 1980 році працювала лікарем – терапевтом цеховим Міської лікарні № 1 м. Дзержинська, лікарем – терапевтом дільничним амбулаторії ЗП-СМ № 3.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації та удосконалення на кафедрі післядипломної освіти, а також приймає участь в лікарських конференціях. З 2018 року працює лікарем – терапевтом чергового кабінету на базі амбулаторії ЗП-СМ № 1.
За багаторічну професійну кар’єру має повагу в суспільстві, особливо від пацієнтів.

Мінаєва Раїса Федорівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар-терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 62 роки

Фахівець із вищою медичною освітою: у 1958 році закінчила Кримський державний медичний інститут за спеціальністю «лікар-лікувальник».
Після закінчення інтернатури з 1958 по 1961 рік працювала лікарем-терапевтом шахти ім.Артема, з 1961 по 1996 рік – завідуюча поліклініки Міської лікарні №1 м. Дзержинська. З 1996 по 2008 рік працювала завідуючою терапевтичним відділенням амбулаторії смт. Кірове, з 2008 по теперішній час працює лікарем – терапевтом дільничним.

Постійно займається безперервним професійним розвитком. Неодноразово виносилися подяки від керівництва за якісну роботу. Має великий, здобутий роками та практикою, досвід роботи, про що свідчать теплі висловлювання від пацієнтів.

Лисих Людмила Олександрівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар-терапевт дільничний
другої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 49 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1970 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник». У 1971 року закінчила інтернатуру за спеціальністю «терапія».

З 1970 по 1973 роки працювала лікарем – терапевтом амбулаторії смт. Кірове, а з 1973 по 1980 рік – заступником головного лікаря зі суміщенням посади цехового лікаря – терапевта. З 1980 по теперішній час працює лікарем –терапевтом дільничним амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 4.

Має вагому заслугу та повагу в суспільстві, так як приймала участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів тим самим удосконалюючи свій досвід та практику.

Нікитенко Євдокія Никандрівна

Лікар педіатр дільничний

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 43 роки

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1977 році закінчила Воронезький медичний інститут за фахом «лікар – педіатр».
Після проходження інтернатури в 1978 році працювала лікарем-педіатром дитячого відділення Міської лікарні №1 м. Дзержинська, лікарем-педіатром дільничним Дитячої міської поліклініки. З 2002 року займала посаду головного лікаря Дитячої міської поліклініки, міського педіатра, а з 2013 року – завідуючої амбулаторією ЗП-СМ № 2. З 2016 року працювала лікарем – педіатром дільничним. З 2021 року, перекваліфікувавшись, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем.

Постійно підвищує свій професійний досвід, вивчає нові методи лікування, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі післядипломної освіти, відвідує семінари та заняття для лікарів, а також має повагу, як в колективі, так і серед батьків маленьких пацієнтів.

Дейніченко Микола Павлович

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 43 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1977 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікар – педіатр».

Після проходження інтернатури з 01.07.1979 року працював лікарем-педіатром дитячого відділення, школи – інтернату, лікарем – педіатром дільничним Дитячої міської поліклініки. Щороку працював у дитячих таборах лікарем. З 2011 по 2013 рік займав посаду міського педіатра. По теперішній час безвідмовно приділяє медичну увагу маленьким пацієнтам, а з 01.07.2020 року, підвищивши свій професійний досвід та перекваліфікувавшись в лікаря загальної практики – сімейного лікаря, їхнім батькам також!

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів, тим самим удосконалюючи свій досвід та практику.

Ряскова Тетяна Петрівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Лікар-спеціаліст
Загальний стаж лікарської діяльності – 42 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 3 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1981 році закінчила Одеський медичний інститут за фахом «лікувально-профілактична справа».

Після закінчення інтернатури в 1983 році працювала лікарем-терапевтом дільничним. У 2006 році пройшла курси спеціалізації за фахом «алергологія». Працювала цеховим лікарем-терапевтом. З 2012 року працює в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини спочатку на посаді лікаря-терапевта дільничного, а з 2018 року, після проходження спеціалізації, лікарем загальної практики – сімейним лікарем.

Постійно відвідує семінари та заняття для сімейних лікарів. Має великий досвід роботи, що дозволяє використовувати отриманні знання у практиці сімейного лікаря.

Реуцька Олена Володимирівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 35 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1981 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

Після проходження інтернатури з 1983 році працювала лікарем – терапевтом дільничним поліклініки центральної міської лікарні м. Дзержинська, а з 2012 року – в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує ефективні нові методи лікування хвороб. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Плисенко Тетяна Володимирівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 32 роки

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1986 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

У 1988 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія», після якої працювала цеховим лікарем – терапевтом. З 1997 року працює дільничним лікарем – терапевтом.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Наталюткіна Олена Валентинівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 33 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 10 років.

Фахівець із медичною освітою: в 1987 році закінчила Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».
Після проходження в 1988 році інтернатури за фахом «терапія» працювала лікарем – терапевтом дільничним.

У 2011 році перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря. З 2012 року після реформування закладів охорони здоров’я працює сімейним лікарем. Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для сімейних лікарів. Має багаторічний професійний досвід, про що свідчать чисельні подяки від пацієнтів.

Наталюткін Іван Миколайович

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 33 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1987 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Інтернатуру проходив за фахом «терапія».

По закінченню інтернатури з 1988 році та до теперішнього часу працює лікарем-терапевтом дільничним. Безвідмовний лікар, яки не тільки лікує, а ще і уважно вислуховує пацієнта, тим самим покращуючи емоційний стан.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів. Має повагу серед колективу та пацієнтів.

Шановні пацієнти,
хто ще не уклав договір із сімейним лікарем
запрошуємо для заключення декларацій з лікарями, які мають вільні місця для декларування:
телефон гарячої лінії КНП «ЦПМСД» м.Торецька: 095-902-29-23

Амбулаторія №1
Адреса: м. Торецьк, вул. Центральна, 55Г
Телефон 4-05-13, 066-862-19-80

Самойлова Ірина Веніамінівна

Лікар – терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1979 році закінчила Ворошиловградський медичний інститут. В 1980 році проходила інтернатуру в Горлівській міській лікарні №2 за спеціальністю «терапія». З 1980 року працювала в амбулаторії смт. Кірове цеховим лікарем-терапевтом, з 1997 року – лікарем-терапевтом дільничним. У 2004 році переведена на посаду заступника головного лікаря з ЕТН Міського територіального медичного об’єднання м. Торецька.

При реформуванні закладів охорони здоров’я міста у 2012 році зайняла посаду заступника директора КНП «ЦПМСД» міста Торецька з експертизи тимчасової непрацездатності. Також, починаючи з 2021 року здійснює прийом пацієнтів, як лікар – терапевт на базі амбулаторії ЗП-СМ № 1.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб серцево-судинної системи. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Лежніна Анна Вікторівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Загальний стаж лікарської діяльності – 7 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 2013 році закінчила Донецький національний медичний університет за спеціальністю «педіатрія». В 2015 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «загальна практика – сімейна медицина», після чого працювала лікарем загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗП-СМ №1.

У 2020 році пройшла курси підвищення кваліфікації, постійно відвідує семінари і конференції для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування.

Павленко Олена Леонідівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1979 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

Після закінчення інтернатури в 1980 році працювала лікарем – терапевтом цеховим Міської лікарні № 1 м. Дзержинська, лікарем – терапевтом дільничним амбулаторії ЗП-СМ № 3.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації та удосконалення на кафедрі післядипломної освіти, а також приймає участь в лікарських конференціях. З 2018 року працює лікарем – терапевтом чергового кабінету на базі амбулаторії ЗП-СМ № 1.
За багаторічну професійну кар’єру має повагу в суспільстві, особливо від пацієнтів.

Реуцька Олена Володимирівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 35 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1981 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

Після проходження інтернатури з 1983 році працювала лікарем – терапевтом дільничним поліклініки центральної міської лікарні м. Дзержинська, а з 2012 року – в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує ефективні нові методи лікування хвороб. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Наталюткін Іван Миколайович

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 33 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1987 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Інтернатуру проходив за фахом «терапія».

По закінченню інтернатури з 1988 році та до теперішнього часу працює лікарем-терапевтом дільничним. Безвідмовний лікар, яки не тільки лікує, а ще і уважно вислуховує пацієнта, тим самим покращуючи емоційний стан.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів. Має повагу серед колективу та пацієнтів.

Амбулаторія №2
Адреса: м. Торецьк, вул. Центральна, б.2а
Телефон: 4-02-11, 0954298132

Плисенко Тетяна Володимирівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 32 роки

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1986 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

У 1988 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія», після якої працювала цеховим лікарем – терапевтом. З 1997 року працює дільничним лікарем – терапевтом.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Амбулаторія №3
Адереса: м. Залізне, вул. Піонерів, б.23
Телефон: 050-603-38-24

Ємельяненко Василь Юрійович

Сімейний лікар

ЄМЕЛЬЯНЕНКО
Василь Юрійович
Лікар загальної практики – сімейний лікар
другої категорії

Загальний стаж лікарської діяльності – 12 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: у 2003 році закінчив Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар».
Після проходження інтернатури у 2004 році за спеціальністю «терапія» працював лікарем-терапевтом дільничним в Костянтинівській міській лікарні №5, а з 2012 року у Комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Костянтинівської міської ради. У 2013 році перекваліфікувався в лікаря загальної практики – сімейного лікаря.
Постійно підвищує свій професійні якості, приймаючи участь у лікарських конференціях, семінарах тощо.

Амбулаторія №5
Адреса: смт. Новгородське, вул. Молодіжна, б.7
Телефон:2-55-25, 099-282-49-21

Макарченко Юрій Іванович

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 34 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 9 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1980 році закінчив Донецький державний медичний інститут за фахом «лікувальна справа» та проходив інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Після інтернатури з 1981 року по 1987 рік працював лікарем – терапевтом дільничним Ємильчинської центральної районної лікарні.
З 1987 року почав працювати у Міській лікарні № 2 лікарем – терапевтом дільничним. У 2011 році перекваліфікувався на лікаря загальної практики – сімейного лікаря, яким став працювати з 2012 року після реформування закладів охорони здоров’я.

Постійно займається безперервним професійним розвитком: проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів. За для удосконалення професійних знань в 2000 році пройшов курси з неврології.

Шендрик Ліна Григорівна

Лікар-педіатр дільничний

ШЕНДРИК

Ліна Григорівна

1955 року народження

Лікар-педіатр дільничний

Закінчила Донецький медичний інститут у 1982 році за фахом «лікар-педіатр». Пройшла інтернатуру за спеціальність «Педіатрія» з 1982-1983рр.

Після інтернатури працювала лікарем-педіатром дільничним, лікарем інфекціоністом-педіатром Хотинської районної лікарні з 1983 по 1986рр.

З 1986 року працювала лікарем-педіатром дільничним у міській лікарні №2 смт. Новгородське. В подальшому призначено завідувачкою поліклініки та з 2001 до 2011рр. – головним лікарем.

З 2011 по 2012рр. працювала лікарем-педіатром Новгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

У 2012 році перекваліфікувалася на лікаря медицини невідкладних станів і з цього часу до 2019 року працювала старшим лікарем станції швидкої невідкладної допомоги.

Загальний стаж лікарської діяльності – 40 років.

Амбулаторія №6

Амбулаторія №7
Адреса: м. Торецьк, вул. Шахтарів, б.47
Телефон: 095-514-04-88

Харківська Тетяна Олексіївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 36 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1984 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-лікувальник». В 1986 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Працювала лікарем – терапевтом цеховим, лікарем – терапевтом дільничним. З 2016 року, після проходження курсів спеціалізації, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем на базі амбулаторії ЗП-СМ №7 міста Торецька. Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для сімейних лікарів.

У 2012 році зайняла 3 місце в обласному конкурсі «Кращий працівник року» у номінації «Кращий лікар – терапевт дільничний».

Пец Лариса Миколаївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 27 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1993 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувально-профілактична справа» за фахом «лікар». В 1996 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «кардіологія».

З 1996 року працювала лікарем – терапевтом дільничним, завідуючою терапевтичним відділенням поліклініки. Починаючи з 2012 року, після реформування закладів охорони здоров’я, працює заступником директора КНП «ЦПМСД» міста Торецька з якості медичного обслуговування.
Також, з 2016 року перекваліфікувалася на лікаря загальної практики – сімейного лікаря та здійснює прийом пацієнтів на базі амбулаторії ЗП-СМ № 7.

Своєчасно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб серцево-судинної системи. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.