вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Гарна новина!!!!

КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» м. Торецька у серпні 2021 подали заявку на участь у Конкурсі відзнака «PUBLIC HEALTH AWARDS – 2021» номінація «Кращий заклад первинної медичної допомоги». «PUBLIC HEALTH AWARDS» — відзнака для активних, прогресивних команд медичних закладів та лідерів у сфері охорони здоров’я, які прагнуть вдосконалення якості медичної допомоги в Україні.

07.10.2021 року в Міжнародному виставковому центрі міста Києва відбулося оголошення результатів оцінок журі. КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» міста Торецька увійшов у ТОП – 20 кращих закладів первинної медичної допомоги за версією PUBLIC HEALTH AWARDS 2021. Отримання цієї відзнаки було дуже важливо для нас. Метою участі у конкурсі на отримання відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS» було порівняти наш заклад з закладами, які надають подібні послуги та мотивація співробітників до постійного розвитку та вдосконалення.
Позитивні зміни нашого Центру — це результат наполегливої роботи директора та команди нашого медичного закладу.

Отримання відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS – 2021» – це стимул ще більше покращити якість надання медичної допомоги в місті Торецьк.

Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька