вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Шановні пацієнти!!!!

08.10.2021р Центральну міську лікарню м. Торецька включено до переліку лікарень на фінансування інфекційного (Covid) пакету. Це досягнення завдяки упорним перемовам директора Сергія Халаімова з Департаментом охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України про необхідність заключення даного пакету в місті Торецьк . Нарешті, результат тішить .

На даний час керівництво КНП «ЦМЛ» м. Торецька в терміновому порядку комплектує необхідний персонал, готує обладнання в інфекційне відділення для обслуговування мешканців Торецької ОТГ, а за необхідністю і прилеглих міст! Завдяки ефективному керуванню директора Сергія Халаімова та підтримки керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Василя Чинчика протягом 2020 – 2021 років у відділенні були проведені ремонтні роботи для комфортабельного перебування пацієнтів. В інфекційному відділенні буде надаватися медична допомога (в тому числі і реанімаційна) пацієнтам хворим на COVID-19 в повному обсязі.

❗ Якщо у Вас підтвердився діагноз COVID-19 і Ви знаходитесь вдома на амбулаторному лікуванні та відчуваєте, що Ваш стан погіршився ТЕРМІНОВО зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем. Тільки лікар вирішує питання щодо необхідності Вашої госпіталізації до інфекційне відділення!

Будьте здорові! Захистить себе та своїх близьких від СОVID-19!Вакцинуйтеся!!!Лише вакцинація убереже Вас від госпіталізації!