вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Лікарі, з якими можна заключити декларацію

Шановні пацієнти,
хто ще не уклав договір із сімейним лікарем
запрошуємо для заключення декларацій з лікарями, які мають вільні місця для декларування:
телефон гарячої лінії КНП «ЦПМСД» м.Торецька: 095-902-29-23

Амбулаторія №1
Адреса: м. Торецьк, вул. Центральна, 55Г
Телефон 4-05-13, 066-862-19-80

Самойлова Ірина Веніамінівна

Лікар – терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1979 році закінчила Ворошиловградський медичний інститут. В 1980 році проходила інтернатуру в Горлівській міській лікарні №2 за спеціальністю «терапія». З 1980 року працювала в амбулаторії смт. Кірове цеховим лікарем-терапевтом, з 1997 року – лікарем-терапевтом дільничним. У 2004 році переведена на посаду заступника головного лікаря з ЕТН Міського територіального медичного об’єднання м. Торецька.

При реформуванні закладів охорони здоров’я міста у 2012 році зайняла посаду заступника директора КНП «ЦПМСД» міста Торецька з експертизи тимчасової непрацездатності. Також, починаючи з 2021 року здійснює прийом пацієнтів, як лікар – терапевт на базі амбулаторії ЗП-СМ № 1.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб серцево-судинної системи. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Лежніна Анна Вікторівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Загальний стаж лікарської діяльності – 7 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 2013 році закінчила Донецький національний медичний університет за спеціальністю «педіатрія». В 2015 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «загальна практика – сімейна медицина», після чого працювала лікарем загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗП-СМ №1.

У 2020 році пройшла курси підвищення кваліфікації, постійно відвідує семінари і конференції для сімейних лікарів. Застосовує нові методи лікування.

Павленко Олена Леонідівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1979 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

Після закінчення інтернатури в 1980 році працювала лікарем – терапевтом цеховим Міської лікарні № 1 м. Дзержинська, лікарем – терапевтом дільничним амбулаторії ЗП-СМ № 3.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації та удосконалення на кафедрі післядипломної освіти, а також приймає участь в лікарських конференціях. З 2018 року працює лікарем – терапевтом чергового кабінету на базі амбулаторії ЗП-СМ № 1.
За багаторічну професійну кар’єру має повагу в суспільстві, особливо від пацієнтів.

Реуцька Олена Володимирівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 35 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1981 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

Після проходження інтернатури з 1983 році працювала лікарем – терапевтом дільничним поліклініки центральної міської лікарні м. Дзержинська, а з 2012 року – в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує ефективні нові методи лікування хвороб. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Плисенко Тетяна Володимирівна

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 32 роки

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1986 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – лікувальник».

У 1988 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія», після якої працювала цеховим лікарем – терапевтом. З 1997 року працює дільничним лікарем – терапевтом.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб. Має повагу в колективі та багаторічні позитивні відгуки від пацієнтів.

Наталюткін Іван Миколайович

Лікар-терапевт дільничний

Лікар – терапевт дільничний
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 33 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1987 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Інтернатуру проходив за фахом «терапія».

По закінченню інтернатури з 1988 році та до теперішнього часу працює лікарем-терапевтом дільничним. Безвідмовний лікар, яки не тільки лікує, а ще і уважно вислуховує пацієнта, тим самим покращуючи емоційний стан.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів. Має повагу серед колективу та пацієнтів.

Амбулаторія №2
Адреса: м. Торецьк, вул. Центральна, б.2а
Телефон: 4-02-11

Федоричева Людмила Іванівна

Лікар педіатр

лікар – педіатр амбулаторії ЗП-СМ № 2
м. Торецьк, вул. Центральна, б.2а

Кошелева Тетяна Анатоліївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 41 рік

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1978 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар – педіатр».
З 1979 року, після закінчення інтернатури працювала лікарем-педіатром дільничним. З 04.01.2020 року, перекваліфікувавшись, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем.

Щороку, у літні місяці, з великим захопленням працювала у дитячих таборах лікарем.

Постійно підвищує свій професійний рівень, вивчає нові методи лікування, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі післядипломної освіти, відвідує семінари та заняття для лікарів – педіатрів по результатам чого має вагомий досвід та повагу, як в колективі, так і серед батьків маленьких пацієнтів.

Нікитенко Євдокія Никандрівна

Лікар педіатр дільничний

Лікар загальної практики – сімейний лікар
Вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 43 роки

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1977 році закінчила Воронезький медичний інститут за фахом «лікар – педіатр».
Після проходження інтернатури в 1978 році працювала лікарем-педіатром дитячого відділення Міської лікарні №1 м. Дзержинська, лікарем-педіатром дільничним Дитячої міської поліклініки. З 2002 року займала посаду головного лікаря Дитячої міської поліклініки, міського педіатра, а з 2013 року – завідуючої амбулаторією ЗП-СМ № 2. З 2016 року працювала лікарем – педіатром дільничним. З 2021 року, перекваліфікувавшись, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем.

Постійно підвищує свій професійний досвід, вивчає нові методи лікування, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі післядипломної освіти, відвідує семінари та заняття для лікарів, а також має повагу, як в колективі, так і серед батьків маленьких пацієнтів.

Дейніченко Микола Павлович

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 43 роки.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1977 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікар – педіатр».

Після проходження інтернатури з 01.07.1979 року працював лікарем-педіатром дитячого відділення, школи – інтернату, лікарем – педіатром дільничним Дитячої міської поліклініки. Щороку працював у дитячих таборах лікарем. З 2011 по 2013 рік займав посаду міського педіатра. По теперішній час безвідмовно приділяє медичну увагу маленьким пацієнтам, а з 01.07.2020 року, підвищивши свій професійний досвід та перекваліфікувавшись в лікаря загальної практики – сімейного лікаря, їхнім батькам також!

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів, тим самим удосконалюючи свій досвід та практику.

Амбулаторія №3
Адереса: м. Залізне, вул. Піонерів, б.23
Телефон: 050-603-38-24

Ячнєва Ніна Володимирівна

В.о. завідувача амбулаторії №3, сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 35 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 7 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1985 році закінчила Днепропетровський державний медичний інститут за фахом «лікар». В 1987 році пройшла інтернатуру за фахом «лікар невідкладних станів».

Після інтернатури працювала лікарем – ендокринологом, кардіологом – реаніматологом екстреної допомоги кардіологічного відділення. З 1997 року працювала лікарем – терапевтом. Одна із перших в 2008 році перекваліфікувалась на лікаря загальної практики – сімейного лікаря.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари та конференції для лікарів. Застосовує нові методи лікування хвороб серцево-судинної системи. Має багаторічний здобутий досвід, про що свідчать позитивні відгуки від пацієнтів.

Димова Людмила Вікторівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 40 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 12 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1980 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-лікувальник».
Після проходження інтернатури в 1982 році працювала лікарем – терапевтом дільничним в Міській лікарні №1. Це лікар, який один з перших підвищив свій професійний досвід, перекваліфікувавшись в лікаря загальної практики – сімейного лікаря в 2009 році.

Постійно проходить курси підвищення кваліфікації та удосконалення, відвідує лікарські конференції, семінари тощо. Має великий, здобутий роками та практикою, досвід роботи, про що свідчать теплі висловлювання та подяки від керівництва закладу та пацієнтів.

Амбулаторія №5
Адреса: смт. Новгородське, вул. Молодіжна, б.7
Телефон:2-55-25, 099-282-49-21

Макарченко Юрій Іванович

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
вищої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 34 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 9 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1980 році закінчив Донецький державний медичний інститут за фахом «лікувальна справа» та проходив інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Після інтернатури з 1981 року по 1987 рік працював лікарем – терапевтом дільничним Ємильчинської центральної районної лікарні.
З 1987 року почав працювати у Міській лікарні № 2 лікарем – терапевтом дільничним. У 2011 році перекваліфікувався на лікаря загальної практики – сімейного лікаря, яким став працювати з 2012 року після реформування закладів охорони здоров’я.

Постійно займається безперервним професійним розвитком: проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари і конференції для лікарів. За для удосконалення професійних знань в 2000 році пройшов курси з неврології.

Амбулаторія №7
Адреса: м. Торецьк, вул. Шахтарів, б.47
Телефон: 095-514-04-88

Пец Лариса Миколаївна

заступник директора КНП «ЦПМСД» м. Торецька з якості медичного обслуговування

На посаді з 2012 року.
Кваліфікаційна категорія – вища.

Загальний стаж роботи – 27 років.

Контактний телефон: (06247) 4-04-60, 095-464-84-64.

Харківська Тетяна Олексіївна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики – сімейний лікар
першої категорії
Загальний стаж лікарської діяльності – 36 років.
Стаж на посаді сімейного лікаря – 5 років.

Фахівець із повною вищою медичною освітою: в 1984 році закінчила Донецький державний медичний інститут за фахом «лікар-лікувальник». В 1986 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія».

Працювала лікарем – терапевтом цеховим, лікарем – терапевтом дільничним. З 2016 року, після проходження курсів спеціалізації, працює лікарем загальної практики – сімейним лікарем на базі амбулаторії ЗП-СМ №7 міста Торецька. Постійно проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари для сімейних лікарів.

У 2012 році зайняла 3 місце в обласному конкурсі «Кращий працівник року» у номінації «Кращий лікар – терапевт дільничний».