вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Стоп корупція

Протягом 12 місяців 2020 року до адміністрації КНП «ЦПМСД» міста Торецька надійшло 70 звернень від громадян з медичних питань

Виконання вимог Законів України «Про звернення громадян» та «Про запобігання корупції» на КНП «ЦПМСД» міста Торецька

Протягом 12 місяців 2020 року до адміністрації КНП «ЦПМСД» міста Торецька надійшло 70 звернень від громадян з медичних питань (за аналогічний період 2019 року – 87 звернень).

Зменшення кількості звернень свідчить про належний рівень надання медичних послуг та проведення належної роз’яснювальної роботи серед населення. Усі звернення розглянуті належним чином та у встановлені законодавством терміни.

У медичному закладі здійснюється обов’язкове дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», що свідчить про відсутність протягом 12 місяців 2020 року порушень та зловживань з боку медичних працівників.

Серед посадових осіб закладу постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства, дотримання медичної етики та деонтології. Високі морально-етичні принципи, чітке дотримання деонтологічних норм лікарями та середнім медичним персоналом мають величне значення для ефективного лікування пацієнтів КНП «ЦПМСД» м. Торецька.

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення в кожній реєстраторі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини є журнал скарг та пропозицій, а також працює телефон «Гарячої лінії» за номером 4-04-60.

Юрисконсульт
КНП «ЦПМСД» м. Торецька Максим АСАДЧИЙ

Протягом 12 місяців 2019 року до адміністрації КНП «ЦПМСД» м. Торецька надійшло 87 звернень від громадян з медичних питань

Виконання вимог Законів України «Про звернення громадян» та «Про запобігання корупції» по КНП «ЦПМСД» міста Торецька

Протягом 12 місяців 2019 року до адміністрації КНП «ЦПМСД» м. Торецька надійшло 87 звернень від громадян з медичних питань (за аналогічний період 2018 року – 114 звернень).

Зменшення кількості звернень свідчить про належний рівень впровадження медичної реформи на території міста Торецька та проведення серед населення роз’яснювальної роботи. Усі звернення розглянуті належним чином у встановлені законодавством терміни. У медичному закладі здійснюється обов’язкове дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», що свідчить про відсутність протягом 12 місяців 2019 року порушень та зловживань з боку медичних працівників.

Серед посадових осіб закладу постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства.

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення в КНП «ЦПМСД» працює телефон «Гарячої лінії» за номером 4-04-60.

Юрисконсульт КНП «ЦПМСД» міста Торецька

Асадчий М.В.